Referencie

Tu sú referencie od našich spokojných klientov. Pokiaľ máte záujem, môžete aj Vy vyjadriť svoj názor na našu firmu. Stačí vyplniť formulár v dolnej časti stránky. U referencie sa bude zobrazovať len meno autora.

ĎAKUJEME!

 • Pán Miroslav Gandžala, je veľmi ochotný a profesionálny, ďakujem mu za okamžité riešenie môjho problému. Sledujem jeho prácu aj na účtovníckych stránkach, kde taktiež pomáha riešiť ekonomické a účtovnícke problémy. Prajem mu do ďalšej práce hlavne veľa zdravia.


  Beáta Semanová

 • Vážim si ochotu, profesionálny a ľudský prístup p. Gandžalu pri riešení problematiky účtovníkov. Okrem toho, že ochotne, komplexne a zrozumiteľne poradí, napriek svojej zaneprázdnenosti vytvoril pre nás aj pomôcky - rôzne formuláre, ktoré dokážu zjednodušiť a zefektívniť každodennú prácu, či už v rámci účtovníctva alebo pri spracovaní miezd. Odporúčam.
  Ďakujem veľmi pekne a želám veľa úspechov.


  Silvia Hajduová

 • Pán Gandžala je veľmi ústretový človek, na vysokej profesionálnej úrovni. Je vždy ochotný pomôcť, poradiť v účtovníckych záležitostiach. Takých ľudí ako je on, je v dnešnej dobe málo a veľmi si cením jeho odborné rady a ľudský prístup. Vrelo odporúčam jeho služby každému účtovníkovi.


  Mária Moravcová

 • Ďakujem za ochotu, odborné rady, profesionálny a zároveň ľudský prístup p. Gandžalu pri riešení účtovných prípadov, s ktorými som sa na neho obrátila. Má moje uznanie a obdiv, že dokáže radiť ľuďom, ktorých osobne nepozná aj na úkor svojho voľného času. Ešte raz ďakujem.


  Ing. Ľubica Chládeková

 • Ďakujem p. Gandžalovi za cenné a zrozumiteľné rady. Je vždy ochotný poradiť a pomôcť pri riešení účtov.problémov...


  Zdenka Krupová

 • Veľké poďakovanie a uznanie patrí p. Gandžalovi za jeho profesionálny ale zároveň ľudský prístup..ochota pomôcť,poradiť naozaj zakaždým ...niet otázky ktorú by nezodpovedal..obrátiť sa naňho = zaručená istota a utvrdenie v každom smere..


  Bc. Katarína Milčíková

 • Výborný, milý a hlavne ľudský prístup. Som veľmi rada, že aj v dnešnej dobe existuje osoba, ktorá vie poradiť a má široké a dlhodobé znalosti ohľadne účtovníctva. Pán Miroslav Gandžala, nemá problém poradiť či už s komplikovanými alebo aj jednoduchými otázkami pre začínajúceho účtovníka napr. ako som ja a nehanbím sa ho opýtať na akýkoľvek problém lebo viem, že mi pomôže a zrozumiteľne mi zodpovie na moju otázku. Veľmi si vážim jeho ochotu pomáhať. Prajem veľa síl a ďakujem! 🙂


  Silvia Bodisová

 • Ďakujem pánovi Miroslavovi Gandžalovi, za rady. Zrozumiteľne, pohotovo a odborne, je ochotný poradiť aj úplne cudzím ľuďom, výborná komunikácia, jeho vedomosti v oblasti účtovníctva a miezd sú na vysokej úrovni, odporúčam všetkým. Cením si jeho prístup a ochotu pomôcť ľudom.


  Jaroslava Gerbocová

 • V dnešnej dobe ide o veľmi vzácneho človeka, ktorý s ochotou poradí v oblasti účtovníctva. Veľké ďakujeme.


  Marta Krakovská

 • Chcela by som veľmi pekne poďakovať pánovi Gandžalovi za odborné usmernenia v oblasti účtovníctva, za jeho prístup hneď poradiť a naviesť na správnu cestu. Veľmi si vážim jeho ochotu pomáhať. Vrelo odporúčam.


  Zlatica Slováková

 • Pán Gandžala je veľmi milý a ústretový pán. Napriek jeho zaneprázdnenosti mi pomohol, poradil s mojou problematikou. Ďakujem veľmi pekne a želám veľa spokojných klientov.


  Monika Zelnerová

 • Oceňujem skvelý a ústretový prístup pána Gandžalu pri riešení účtovných, či personálnych otázok. Ďakujem a prajem mnoho spokojných klientov.


  Rastislav Makula

 • Pán Miroslav Gandžala je PÁN účtovník s veľkým Ú! Napriek tomu, že osobne sa vôbec nepoznáme, vždy je ochotný zodpovedať písomne moje otázky k akejkoľvek účtovnej a mzdovej problematike - dokonca aj v čase, keď mal po vyčerpávajúcom marcovom období dovolenku! Jeho rady a odborné vedomosti si veľmi cením, môj najväčší obdiv mu tiež patrí za to, že otázky zodpovie veľmi komplexne, ľudskou rečou (jasne a zrozumiteľne aj pre laika) a nezabudne upozorniť aj na možné dôsledky, či iné súvislosti... Patrí mu moje VEĽKÉ ĎAKUJEM a jeho služby a prístup môžem len a len odporúčať.


  Ing. Eva Oravcová

 • K svojej práci pristupuje zodpovedne, poradí, odpovie na akúkoľvek účtovnú otázku a za to mu veľmi pekne ďakujem.


  Andrea Sedlická

 • Jasne, stručne , zrozumiteľne, pohotovo, odborne ... ďakujeme


  Mgr. Dana Kristiník

 • Pán Gandžala Miroslav rieši, radí a komunikuje na vysokej odbornej úrovni. Dokonca radí aj neznámym ľuďom na Facebooku. Robí to promtne a hlavne jeho odpovede sú správne po odbornej stránke. Obetuje svoj voľný čas na riešenie problémov iných. Veľakrát zadarmo. To sa dnes už tak často nevidí. Je veľmi ústretový. Jeho články, ktoré publikuje, sú písané zrozumiteľným jazykom a hlavne k danej téme.


  Mária Kasanová

 • Vždy rýchle a užitočné rady, výborná komunikácia. Veľká spokojnosť. Odporúčam aj ostatným.


  Katarína Lisáková

 • Pán Miroslav Gandžala je vynikajúci účtovník. Veľmi ochotne a promptne mi pomohol. Už len vďaka jeho príspevkom a komentárom sa moje vedomosti značne rozšírili. Ďakujem že tu ste pre nás!


  Lucia Potočňáková

 • Chcela by som srdečne poďakovať Mirkovi Gandžalovi za 100% odborné usmernenia, pomoc vo vodách účtovníctva. Častokrát v hodine 12 a aj v nočných hodinách bol ústretový a ochotný pomôcť a mňa posunúť ďalej. Všetci sa stále učíme a je fajn mať oporu istotu práve v takejto kapacite.
  Prajem veľa zdravia a síl:-))


  Jana Vondráková

 • S pánom Miroslavom Gandžalom je výborná komunikácia, jeho vedomosti v oblasti účtovníctva a miezd sú na vysokej úrovni, odporúčam všetkým. Cením si jeho prístup a ochotu pomôcť ľudom.


  Katarína Trojáková

 • Veľmi dobrá komunikácia, prácu si vykonal naozaj dôkladne. Odporúčam všetkým.


  Stanislav Hazucha

Referencie

0